• ŠKD počas letných prázdnin

• 27. 5. 2021
        • Prevádzka ŠKD bude pre deti 1. stupňa od 1. 7. 2021 do 9. 7. 2021, poplatok je stanovený na 6,00 €.

Pre žiakov bude zabezpečené stravovanie v školskej jedálni. Upozorňujeme, že strava bude prihlásená bez možnosti odhlásenia, v prípade ochorenia dieťaťa si rodič odoberie obed do vlastných nádob.

Šeky na stravu ako aj podklad k platbe ŠKD bude rodičom doručený v prvých týždňoch mesiaca jún. Žiadame rodičov, aby poplatok za ŠKD ako aj za stravu uhradili vopred do 30. 6. 2021 (pri neuhradených poplatkoch nebude možné navštevovať ŠKD a odoberať stravu).

• Fotografovanie v ZŠ

• 20. 5. 2021
        • 25. 5. 2021  (utorok) bude prebiehať v základnej škole fotografovanie žiakov. Fotografovanie sa uskutoční len v rámci triedy (žiaci sa nebudú fotiť s kamarátmi z iných tried). Žiaci sa budú fotiť aj v prípade nepriaznivého počasia. Cena jednej fotografie je 50 centov.

• Oznam pre rodičov žiakov ZŠ

• 7. 5. 2021
        • Od 10. 5. 2021 sa nemusia žiaci 2. stupňa pri vstupe do budovy školy preukazovať negatívnym testom ani negatívnym testom zákonného zástupcu.

Všetci žiaci (1. a 2. stupeň) v pondelok ráno pri vstupe do budovy školy odovzdajú Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti (tlačivá dostali žiaci v škole).

Cestne_vyhlasenie.docx