• Ag TESTY

• 24. 2. 2022
        • Oznamujeme rodičom, ktorí si objednali Ag testy, že tieto si môže prevziať v základnej škole denne do 14:30 hod..

• VÝBEROVÉ KONANIE

• 23. 2. 2022
        • Obec Rakovice v súlade s § 4 ods. 1 zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a § 5 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa školy: Základná škola s materskou školou, Rakovice, 922 08  Rakovice 15.

Bližšie informácie sú uvedené v priloženom dokumente.

vyberove_konanie_riaditel_2022.pdf​​​​​​​

• OBNOVA PREVÁDZKY ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

• 22. 2. 2022
        • Oznamujeme rodičom a žiakom, že od stredy 23. 2. 2022 bude obnovená prevádzka školskej jedálne. Zároveň pripomíname povinnosť rodiča odhásiť dieťa zo stravovania v prípade karantény. Hromadné odhlasovanie vzhľadom na výmimky z karentény nie je možné.

• KARANTÉNA V MŠ

• 19. 2. 2022
        • Z dôvodu výskytu ochorenia COVID-19 bude Materská škola v Rakoviciach zatvorená od pondelka 21. 2. 2022 do stredy 23. 2. 2022. Prevádzka materskej školy bude obnovená od štvrtka 24. 2. 2022.

• OZNAM ŠJ

• 19. 2. 2022
        • Oznamujeme rodičom a žiakom, že školská jedáleň nebude od pondelka 21. 2. 2022 až do odvolania poskytovať stravu žiakom základnej školy. Žiaci budú automaticky odhlásení zo stravy.

O opätovnom otvorení školskej jedálne Vás budeme informovať.

• Oznam CVČ

• 17. 2. 2022
        • CVČ pri ZŠ s MŠ Rakovice oznamuje členom ZÚ Kolky, že v pondelok (21.2.2022),  nebude tréning, nakoľko vedúca krúžku je chorá. Náhradné termíny vám dám včas vedieť.

K. Rafajdusová

• 15. 2. 2022
        • Oznamujeme rodičom, ktorí si objednali Ag testy pre svoje deti, že tieto si môžu vyzdvihnúť v základnej škole denne do 14:30 hod.

• Klub dievčat - Karneval

• 9. 2. 2022
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album Klub dievčat - Karneval.

Klub dievčat je záujmový útvar, ktorý pracuje pri CVČ na našej škole. Činnosť klubu je rôznorodá a nakoľko z dôvodu pandémie COVID nemôžeme mať celoškolský karneval, spravili sme si ho v rámci klubu. Dievčatká sa zmenili behom niekoľko minút na princezné a rôzne dvorné dámy, lienky, mačičky.... Tak ako sa na poriadny karneval patrí, nechýbalo ani občerstvenie, dobrá hudba, rôzne  súťaže a na záver karnevalu tombola. Všetky dievčatá si teda okrem dobrej nálady odnášali aj balíček s prekvapením. Karneval trval síce len dve hodiny, ale nakoľko sú veľké kultúrne podujatia v rámci školy zakázané, nám to úplne stačilo.

Teta Katka

• 8. 2. 2022
        • Vážení rodičia!

Futbalový záujmový útvar prerušuje svoju činnosť od 1.2.2022, nakoľko sa niektoré deti odhlásili a je momentálne nedostačujúci počet  členov ZÚ, aby mohol  pracovať. V prípade, že sa ešte nejaké deti prihlásia, nie je problém jeho činnosť obnoviť, treba ale  zaplatiť za mesiac január, nakoľko mám odhlášku len od jedného žiaka .

• Oznam CVČ

• 7. 2. 2022

• Vážení rodičia, poplatky za ZÚ CVČ opäť treba platiť v hotovosti zástupkyni CVČ – Kataríne Rafajdusovej, vždy do 10. v mesiaci ( poplatok ostáva 6€/mesiac za každý ZÚ, ktorý dieťa navštevuje).

Bližšie informácie u K. Rafajdusovej

• 1. 2. 2022
        • Ospravedlňujem sa všetkým rodičom, ktorí dnes viezli papier na zberný dvor, že ho nemali možnosť odovzdať. Náhradný termín je sobota  05.02.2022 od 8,00 do 10,00 hod. Ďakujem za porozumenie.

Katarína Rafajdusová