• 14. 3. 2024
        • Riaditeľka ZŠ s MŠ, Rakovice udeľuje žiakom 1. - 8. ročníka riaditeľské voľno na deň 20. 3. 2024 z dôvodu celoslovenského testovania žiakov 9. ročníka.

• 4. 3. 2024
        • Vážení rodičia budúcich prvákov!

Vedenie ZŠ s MŠ v Rakoviciach Vás pozýva na zápis prvákov na školský rok 2024/2025. Zápis sa uskutoční 10. 4. 2024 v čase od 14:00 - 18:00 h v budove základnej školy.

Zapisujú sa deti narodené do 31. 8. 2018, ktoré majú trvalý pobyt v obci Rakovice a Borovce.

Prítomnosť dieťaťa je pri zápise povinná!

Zákonní zástupcovia dieťaťa (obaja rodičia - aj v prípade rozvedených rodičov a v prípade striedavej starostlivosti) podajú vyplnenú a podpísanú prihlášku na plnenie povinnej školskej dochádzky (prihláška je na webovej stránke  školy v sekcii O škole), predložia k nahliadnutiu rodný list dieťaťa, občiansky preukaz, príp. súdne rozhodnutie o opatreniach v starostlivosti o dieťa.

V prípade dohody zákonných zástupcov dieťaťa o zastupovaní jedným zákonným zástupcom prosíme vyplniť a priniesť podpísané písomné vyhlásenie (príloha 1).

Zapis_pisomne_vyhlasenie.docx

Zapis_do_1._rocnika_2024.docx